Prekių nėra
910-005448 3
| Jungties tipas | USB, Bluetooth |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Net weight | 0.135 kg |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Gaminio spalva | Graphite |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MX VERTICAL |
| Gamintojo prekės serija | Ergonomic Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Įkraunama | Taip |
| Slankiklis | Precision wheel |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00073944 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 491.00 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 79 mm |
| Producer | Logitech |