Prekių nėra
NPG-2110 3
| Tipas | Mouse Pad |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.2 kg |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Multicolor illumination color |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Boron 500 XXL RGB |
| Matmenys (P x Gx A) | 400 x 800 x 4 mm |
| Gamintojo prekės serija | Mouse pad |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.001183518 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Palette Qty | 730 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 63 mm |
| Gross height (mm) | 303 mm |
| Gross width (mm) | 62 mm |
| Producer | Genesis |