Prekių nėra
BHR9359GL 3
| Jungties tipas | 2.4GHz |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.1 kg |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mouse Comfort Edition |
| Juostos suderinamumas | Windows 10, macOS 10.13 and later versions |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 31 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Palette Qty | 2789 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 148.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Producer | Xiaomi |