Prekių nėra
RZ01-04870100-R3G1 3
| Svoris | 110 g |
| Plotis | 75.4 mm |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Tipas | Gaming Mouse |
| Sensors | 5G Advanced 18K DPI Optical Sensor |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.20 kg |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Iconic Ergonomic Form with 9 Customizable Controls Razer HyperSpeed Wireless (2.4 GHz) and Bluetooth |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Basilisk V3 X HyperSpeed |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė (maks.) | Up to 285 h |
| Perjungimo tipas | Mechanical Mouse Switches Gen-2 |
| Programuojami pelės klavišai | 7 |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 172 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 1.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.148 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Palette Qty | 800 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 58.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| DPI | 18000 |
| Producer | Razer |