Prekių nėra
RZ01-05630100-R3G1 3
| Jungties tipas | Razer HyperSpeed Wireless Gen-2, Wired |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | Focus Pro 50K Optical Sensor Gen-3 |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Viper V4 Pro Esports |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Dydžio formatas | Right-handed Symmetrical |
| Perjungimo tipas | Optical Mouse Switches Gen-4 |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Acceleration (G) | 90 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| Palette Qty | 1053 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 59.00 mm |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| DPI | 50000 |
| Key life span | 100-million clicks |
| Producer | Razer |