Prekių nėra
RZ01-03850200-R3M1 3
| Svoris | 96 g |
| Jungties tipas | Wired |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Įtaiso tipas | Optical mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Maximum DPI 6400 Lighting Green |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DeathAdder Essential Ergonomic |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | No |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.000924 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Net weight master carton | 1.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.13 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 1320 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Key life span | 10M clicks |
| Producer | Razer |