Prekių nėra
250-08195 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.96 kg |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Automatic banknote inspection Inspects banknotes in all four directions Large graphic LCD display |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 250-08195 |
| Gamintojo prekės serija | Money Checking Machine |
| Tinkama | banknotes |
| Banknotų tikrinimo kriterijų skaičius | 7 |
| Aptikimo tipai | Premium 7-point counterfeit detection |
| Pinigų skaičiavimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Palette Qty | 314 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |