Prekių nėra
4407501 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 5.15 kg |
| Gross weight | 6.15 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Safety lock disables shredder and prevents accidental activation |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LX70 |
| Gamintojo prekės serija | Powershred |
| Popieriaus tvarkymo standartas / išvestis | 11 sheets per pass |
| Kreditinių kortelių smulkinimas | Taip |
| Krepšio talpa | 18 l |
| Popieriaus smulkinimas | 11 sheets per pass |
| Kompaktinių diskų smulkinimas | No |
| Smulkinimo kabės | Taip |
| Shredder type | Cross-Cut Shredder |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Volume (m3) | 0.0350592 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 347 mm |
| Gross width master carton | 495 mm |
| Gross height master carton | 463 mm |
| Net weight master carton | 12.3 kg |
| Tare weight master carton | 1.352 kg |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 42 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 440 mm |
| Gross width (mm) | 332 mm |
| Producer | Fellowes |