Prekių nėra
MXPX3HC/A 3
| Ekrano įstrižainė | 8.3 col. |
| Procesorius | Apple |
| NFC | No |
| 4G | Taip |
| 3G | Taip |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Ekranas | 2266 x 1488 pikseliai |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.30 kg |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gaminio spalva | Starlight |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | iPad mini Wi-Fi + Cellular |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Akumuliatoriaus talpa | 5034 mAh |
| Baterijos technologija | Lithium polymer (Li-Po) |
| Įdiegta operacinė sistema | iPadOS |
| Procesoriaus modelis | A17 Pro |
| LED apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Priekinė kamera | Taip |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė (maks.) | 10 h |
| Ekrano technologija | IPS |
| Vidinės laikmenos talpa | 256 GB |
| Jutiklinė technologija | Multi-touch |
| Galinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška (skaičiais) | 12 MP |
| Galinės kameros raiška (skaičiais) | 12 MP |
| SIM kortelės talpa | Electronic SIM card (e-SIM) |
| Priedai pridėti | USB-C charging cable |
| SIM kortelės palaikymas | Taip |
| Wi-Fi Belaidis ryšys | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| 5G | Taip |
| Producer | Apple |