Prekių nėra
100-100000063WOF 3
| Procesorius | AMD |
| Pakuotė | retail |
| Procesoriaus dažnis | 3.8 GHz |
| Dažnių diapazonas | 3.8-4.7 GHz |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.1 kg |
| Gross weight | 0.115 kg |
| Procesoriaus modelis | Ryzen 7 5800X |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus loginiai branduoliai | 16 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Detalė, skirta | PC |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0012285 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 1407 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |