Prekių nėra
V11H796040 3
| Contrast Ratio | 10000 |
| Specialios funkcijos | AV Mute Slide, Built-in speaker, Document Camera Compatible, Gesture Presenter, JPEG Viewer, MHL audio/video interface, PC Free, Quick Corner, Split-Screen-Function, iProjection set-up by NFC, iProjection set-up by QR code |
| Fokusavimas | Motorized |
| Neto svoris | 3.50 kg |
| Gylis | 21.3 cm |
| Plotis | 29.2 cm |
| Aukštis | 4.4 cm |
| Garantija | 60 mėn. |
| Garso sistema | Loudspeaker 1 Watt |
| Maksimali Raiška | Full HD (1920x1080) |
| Ryškumas | 3200 ANSI liumenai |
| Objektyvo tipas | Optical |
| Bruto svoris | 4.463 kg |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Taip |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EB-1795F |
| Gamintojo prekės serija | Mobile Series |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Trimatis vaizdas | No |
| Proporcija | 16:9 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | VGA in |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 10.000:1 |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 100 - 240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 - 60 Hz |
| Lempos eksploatavimo trukmė (ekonominiu režimu) | 7000 h |
| Pagrindo koregavimas, vertikalus | +-30 ° |
| Lemputės eksploatavimo trukmė | 4000 h |
| Savoji projektoriaus raiška | Full HD (1920x1080) |
| Projekcijos technologija | 3LCD |
| Projektoriaus ryškumas | 3200 ANSI liumenai |
| Priartinimo santykis | 1 - 1.2 |
| Kompozitinė vaizdo įvestis | 1 |
| Artinimo galimybė | Manual, Factor: 1 - 1.2 |
| Lempos tipas | 214 W |
| Pagrindo koregavimas, horizontaliai | +-20 ° |
| Projekcijos atstumas (tele) | 0.8 - 8.2 m |
| Projekcijos atstumas (platus kampas) | 0.7 - 6.8 m |
| Projektoriaus šviesumas (ekonominis režimas) | 1900 ANSI liumenai |
| RS-232C | No |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.963 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 765.00 g |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Wooden | 112.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 375.00 mm |