Prekių nėra
V11H919040 3
| Contrast Ratio | 2,500,000: 1 |
| Neto svoris | 9.30 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Maksimali Raiška | Full HD (1920x1080) |
| Ryškumas | 5000 ANSI liumenai |
| Bruto svoris | 10.10 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EB-1485Fi |
| Gamintojo prekės serija | Laser |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Triukšmo lygis (ekonominiu režimu) | 27 dB |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.174699 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 630 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross width (mm) | 590 mm |