Prekių nėra
V11H923540 3
| Contrast Ratio | 2500000:1 |
| Fokusavimas | manual |
| Neto svoris | 9.40 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Maksimali Raiška | Full HD (1920x1080) |
| Ryškumas | 5000 ANSI liumenai |
| Šviesos šaltinis | Laser |
| Objektyvo tipas | Optical |
| Bruto svoris | 10.60 kg |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36 dB |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EB-800F |
| Gamintojo prekės serija | 3LCD projector |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac |
| Ryšio technologija | USB 2.0 Type-A, USB 2.0 Type-B, USB, Wired Network, Wireless LAN, VGA, HDMI, Stereo mini jack audio in/out |
| Proporcija | 16: 9 |
| Atstumo santykis | 0.27 - 0.37:1 |
| Triukšmo lygis (ekonominiu režimu) | 27 dB |
| Skaitmeninis artinimas | 1 - 1.35 mastelio faktorius |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 498.00 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross width (mm) | 415.00 mm |