Prekių nėra
V11H987040 3
| Contrast Ratio | 16000:1 |
| Neto svoris | 3.10 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Maksimali Raiška | WXGA (1280x800) |
| Ryškumas | 4200 ANSI liumenai |
| Šviesos šaltinis | Lamp |
| Objektyvo tipas | Optical |
| Bruto svoris | 3.65 kg |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37 dB |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Collaborative features: iProjection App, split-screen function, moderator function |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EB-982W |
| Gamintojo prekės serija | 3LCD projector |
| Ryšio technologija | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, RS-232C, Wired Network, Wireless LAN a/n (5GHz) (optional), VGA in (2x), VGA out, HDMI in (2x), Composite in, Stereo mini jack audio out, Stereo mini jack audio in (2x), Cinch audio in |
| Proporcija | 16:10 |
| Atstumo santykis | 1.38-2.24:1 |
| Triukšmo lygis (ekonominiu režimu) | 28 dB |
| Priartinimo santykis | Manual, Factor: 1 - 1.6 |
| Projekcijos atstumas (tele) | 1.4-13.7 m |
| Projekcijos atstumas (platus kampas) | 0.9-8.5 m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 349.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 322.00 mm |