Prekių nėra
V11HA99080 3
| Contrast Ratio | 2500000:1 |
| Neto svoris | 12.50 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 60 mėn. |
| Ryškumas | 5000 ANSI liumenai |
| Bruto svoris | 13.70 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Design system: 3LCD technology |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EB-810E |
| Gamintojo prekės serija | Super UST 4KE laser display |
| Belaidis ryšys | No |
| Proporcija | 16: 9 |
| Wi-Fi connection | No |
| PET | 124.00 g |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Lempos garantija | 12 mėn. |
| Plastikas (be PET) | 300.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.04 m³ |
| Taros svoris (kg) | 1.20 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 341.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 695.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 156.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 900.00 g |
| Integruota baterija | Taip |
| TI svoris (kg) | 0.02 kg |