Prekių nėra
9H.JMG77.13E 3
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Svoris | 2600 g |
| Maksimali Raiška | XGA (1024x768) |
| Ryškumas | 3600 ANSI liumenai |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 3.25 kg |
| Gross weight | 3.8 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MX808STH |
| Gamintojo prekės serija | Interactive Projector with Short Throw |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Proporcija | 4:3 |
| Wi-Fi connection | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.026733 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 65 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 335 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Lempos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Benq |