Prekių nėra
9H.JHT77.13E 3
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Svoris | 2300 g |
| Maksimali Raiška | WXGA (1280x800) |
| Ryškumas | 3600 ANSI liumenai |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 2.696 kg |
| Gross weight | 3.4 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MW550 |
| Gamintojo prekės serija | Projector For Interactive Classroom |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Proporcija | 16:10 |
| Atstumo santykis | 1.55-1.7 |
| Wi-Fi connection | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02293622 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.12 kg |
| Paper/Pasteboard | 580.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| PET | 124.00 g |
| Palette Qty | 38 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross height (mm) | 337 mm |
| Gross width (mm) | 166 mm |
| Lempos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Benq |