Prekių nėra
NPX113/INT 3
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| HDMI | HDMI x 1 |
| Garso sistema | 1x 3W Stereo Speaker |
| Maksimali Raiška | HD ready (1280x720) |
| Ryškumas | 100 ANSI liumenai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.34 kg |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NeoPix 113 |
| Gamintojo prekės serija | Home LCD Projector |
| Belaidis ryšys | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Proporcija | 16:9 |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 3000:1 |
| Savoji projektoriaus raiška | 1280 x 720 |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 320 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Producer | Philips |