Prekių nėra
BHR9417EU 3
| Maksimali Raiška | Full HD (1920x1080) |
| Ryškumas | 200 ANSI liumenai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.30 kg |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart Projector L1 EU |
| Gamintojo prekės serija | Smart Projector |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Atstumo santykis | 1.2:1 |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 563 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Producer | Xiaomi |