Prekių nėra
GMX800/INT 3
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Svoris | 2700 g |
| Garso sistema | Internal Speaker: 5W |
| Maksimali Raiška | Full HD (1920x1080) |
| Tipas | Smart Gaming Projector |
| Ryškumas | 2600 ANSI liumenai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.70 kg |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GamePix 800 |
| Gamintojo prekės serija | Smart Gaming Projector |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Proporcija | 16:9 |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 1500:1 |
| Atstumo santykis | 1.49:1 |
| Savoji projektoriaus raiška | 1920 x 1080 pixels |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Palette Qty | 42 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 297.00 mm |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Producer | Philips |