Prekių nėra
LK835ST 3
| Contrast Ratio | 3000000:1 |
| Maksimali Raiška | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Ryškumas | 4000 ANSI liumenai |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 3.40 kg |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LK835ST |
| Gamintojo prekės serija | Laser Projector |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Proporcija | 16:9 |
| Wi-Fi connection | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 107 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross width (mm) | 304.00 mm |
| Producer | Benq |