Prekių nėra
GV50 3
| Contrast Ratio | 100000:1 |
| Maksimali Raiška | Full HD (1920x1080) |
| Ryškumas | 500 ANSI liumenai |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 2.10 kg |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gaminio spalva | White/grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GV50 |
| Gamintojo prekės serija | Projector |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 a/b/g/n/ac |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Proporcija | 16:9 |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01443069 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Paper/Pasteboard | 803.00 g |
| Plastic (No PET) | 97.00 g |
| Palette Qty | 60 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 291 mm |
| Gross width (mm) | 261 mm |
| Producer | Benq |