Prekių nėra
X500i 3
| Contrast Ratio | 600000:1 |
| Maksimali Raiška | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Ryškumas | 2200 ANSI liumenai |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 3.60 kg |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gaminio spalva | white/black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X500i |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Projector |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Proporcija | 16:9 |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 803.00 g |
| Plastic (No PET) | 97.00 g |
| Palette Qty | 34 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Producer | Benq |