Prekių nėra
V11HB72340 3
| Contrast Ratio | 5000000:1 |
| Maksimali Raiška | Full HD (1920x1080) |
| Ryškumas | 700 ANSI liumenai |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 3.69 kg |
| Gross weight | 4.59 kg |
| Gaminio spalva | Ice Green |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EF-61G |
| Gamintojo prekės serija | 3LCD projector |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac |
| Proporcija | 16:9 |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Palette Qty | 103 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Epson |