Prekių nėra
D23512F1 3
| Contrast Ratio | 5000:1 |
| Maksimali Raiška | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Ryškumas | 3500 ANSI liumenai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 6.20 kg |
| Gross weight | 9.723 kg |
| Gaminio spalva | Black/Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Laser Projector |
| Gamintojo prekės serija | 4K Triple Laser Projector with Dolby Audio |
| Veikimo trukmė | Up to 30000 h |
| Wi-Fi connection | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01285074 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.523 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 520.00 g |
| Palette Qty | 103 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 282.00 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross width (mm) | 186.00 mm |
| Producer | Anker Nebula |