Prekių nėra
9H.JMW77.13E 3
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Maksimali Raiška | WUXGA (1920x1200) |
| Ryškumas | 3500 ANSI liumenai |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 3.2 kg |
| Gross weight | 3.85 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MW826STH |
| Gamintojo prekės serija | Interactive Classroom Projector |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Proporcija | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Atstumo santykis | 0.49:1 |
| Savoji projektoriaus raiška | 1280 x 800 pixels |
| Wi-Fi connection | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.026815568 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| PET | 124.00 g |
| Palette Qty | 64 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 188 mm |
| Gross height (mm) | 338 mm |
| Gross width (mm) | 422 mm |
| Lempos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Benq |