Prekių nėra
TH575i 3
| Contrast Ratio | 15000:1 |
| Maksimali Raiška | Full HD (1920x1080) |
| Ryškumas | 3800 ANSI liumenai |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 2.30 kg |
| Gross weight | 3.28 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TH575i |
| Gamintojo prekės serija | Home Projector |
| Proporcija | 16:9 |
| Atstumo santykis | 1.49-1.64 |
| Wi-Fi connection | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 730.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Palette Qty | 185 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Producer | Benq |