Prekių nėra
M106XWH 3
| Medžiaga | MaxWhite |
| Tipas | Manual Screens |
| Korpuso spalva | White |
| Įstrižainė | 106 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.638 kg |
| Gross weight | 10.2 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M106XWH |
| Gamintojo prekės serija | Manual Series |
| Proporcija | 16:9 |
| Matomo ekrano plotis (W) | 235 cm |
| Matomo ekrano aukštis (H) | 132 cm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.048022875 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.562 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2635 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |