Prekių nėra
M71XWS1 3
| Gylis | 6.9 cm |
| Svoris | 4.6 kg |
| Plotis | 143.2 cm |
| Aukštis | 153.3 cm |
| Tipas | Manual Screens |
| Korpuso spalva | White |
| Įstrižainė | 180.3 cm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.915 kg |
| Gross weight | 5.8 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M71XWS1 |
| Gamintojo prekės serija | Manual Series |
| Proporcija | 1:1 |
| Kaupiklio tipas | Manual |
| Matomo ekrano plotis (W) | 127 cm |
| Gavimas | 1.1 |
| Juodas lašas | 11.4 cm |
| Matymo kampas | 180 ° |
| Kadro tipas | Folding frame |
| Matomo ekrano aukštis (H) | 127 cm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.018837 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.885 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 850.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Palette Qty | 92 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1495 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Producer | Elite Screens |