Prekių nėra
194473 3
| Neto svoris | 0.03 kg |
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 18-20.000 Hz |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Bruto svoris | 0.067 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | •In-Line Microphone & Remote (Play/Pause, Start/Stop, Volume, Answer/End, etc.) •Sportclip™ •Sweat Resistant •Cable Management Clip •Three cushion sizes included (Small, Medium & Large) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BT232i |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| „Bluetooth“ versija | 4.2 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 6+ h |
| Akumuliatoriaus tipas | Built-in rechargeable lithium-ion battery |
| Dėvėjimo būdas | In-ear/Ear-hook |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.037 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| Plastic (No PET) | 24 g |
| Tare other | 6 g |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |