Prekių nėra
180662 3
| Neto svoris | 0.72 kg |
| Mikrofonas | No |
| Dažnių diapazonas | 15-20.000 Hz |
| Varža | 250 Ω |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ausinių jautrumas | 95 dB |
| Jungties tipas | 6.35mm ( 1/4inch) |
| Bruto svoris | 0.785 kg |
| Gaminio spalva | Titanium/Black |
| Kitos savybės | •Noise isolating professional studio headphones •The first dynamic headphones to deliver true full frequency, high fidelity performance •Standard-setting design incorporates performance-enhancing technology •Superior isolation, accurate sound reproduction |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRO4AA |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.065 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 11 g |
| Plastic (No PET) | 54 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |