Prekių nėra
184903 3
| Neto svoris | 0.24 kg |
| Mikrofonas | No |
| Dažnių diapazonas | 10-25.000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ausinių jautrumas | 92 dB |
| Jungties tipas | 3.5mm (1/8 inch) |
| Bruto svoris | 0.31 kg |
| Gaminio spalva | Silver |
| Kitos savybės | •Leatherette ear cushions form seal around ears to enhance bass frequencies •Headband accommodates all head shapes and sizes for maximum comfort •Includes straight, dual-entry 8 foot cord with 3.5 mm (1/8-inch) plug •Folds into compact configuration, conv |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UR18 |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 11 g |
| Plastic (No PET) | 54 g |
| Tare other | 5 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |