Prekių nėra
192980 3
| Neto svoris | 0.34 kg |
| Mikrofonas | No |
| Dažnių diapazonas | 30-20.000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ausinių jautrumas | 97 dB |
| Jungties tipas | 3.5mm (1/8 inch) |
| Bruto svoris | 0.467 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | •Leatherette ear cushions deliver maximum isolation •Built for maximum durability •Straight, single-entry 8 foot cord |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UR20 |
| Gamintojo prekės serija | Headphones DJ Style |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.127 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 64 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |