Prekių nėra
194267 3
| Neto svoris | 0.08 kg |
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 20-20.000 Hz |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | USB |
| Bruto svoris | 0.166 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | •Single-Sided •D-Profile creates the perfect fit and seal •Flexible, hands free electret noise-cancelling microphone •Lightweight design for all-day comfort •USB Connection •Ideal for: Conference Calls, Telephony, Language Learning Software, Listening Lab |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS195 USB |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.086 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 75 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |