Prekių nėra
192948 3
| Neto svoris | 0.12 kg |
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 15-25.000 Hz |
| Varža | 60 Ω |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ausinių jautrumas | 101 dB |
| Jungties tipas | 3.5mm (1/8 inch) |
| Bruto svoris | 0.204 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | •Spacious sound & deep bass •In-line microphone & remote •Lightweight & portable with adjustable headband •Patent pending suspension •Rugged cable system •Spring reinforced strain relief |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KPH30iW |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.084 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 54 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 62.00 mm |
| Gross height (mm) | 163.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |