Prekių nėra
459046 3
| Specialios funkcijos | ◾Circumaural headphones for professional sound in the studio and on mobile devices ◾Innovative bass reflex system ◾High wearing comfort thanks to soft, circumaural and replaceable ear pads ◾Comfortable fit due to rugged, adjustable, soft padded headband c |
| Neto svoris | 0.45 kg |
| Dažnių diapazonas | 5-35.000 Hz |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Bruto svoris | 0.68 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DT 770 PRO |
| Gamintojo prekės serija | Studio headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 111.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Resistance | 250 Ω |