Prekių nėra
483664 3
| Neto svoris | 0.37 kg |
| Svoris | 272 g |
| Dažnių diapazonas | 5 -35.000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Kabelio ilgis | 1.6 m |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.629 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DT 770 PRO 32 |
| Gamintojo prekės serija | Wired |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 114.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |