Prekių nėra
545-BBCL 3
| Neto svoris | 1 kg |
| Klaviatūros kalba | English |
| Garantija | 24 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Tipas | Wired |
| Bruto svoris | 1.4 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AW510K |
| Gamintojo prekės serija | Alienware Gaming Keyboard |
| „Bluetooth“ | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Skaitmenų klaviatūra | Taip |
| Ryšio technologija | USB |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 467x156x294 mm |
| Klaviatūros funkciniai klavišai | Mute, play/pause, stop, backward, volume -, volume +, skip backward, skip forward. |
| Klaviatūros tipas | Mechanical Gaming Keyboard |
| Keyboard colour | Dark Gray |
| Klaviatūros ypatumai | Full-featured gaming keyboard offering programmable keys and dedicated volume control. Made for ultimate performance. |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Taip |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0059085 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 505 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| Gross width (mm) | 225 mm |