Prekių nėra
LNS100-1TRB 3
| Neto svoris | 0.03 kg |
| Skaitymo greitis | 550 MB/s |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.06 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NS100 |
| Gamintojo prekės serija | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA III |
| SSD formos faktorius | 2.5 |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 23 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| PET | 1 g |
| Combined (paper) | 0.7 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |