Prekių nėra
| Neto svoris | 0.11 kg |
| Spalva | Black |
| Svoris | 0.114 kg |
| Dažnių diapazonas | 180-20000 Hz |
| Suderinamumas | For Dell P2721Q, P3221D, P3421W UltraSharp U2421E Displays |
| Garantija | 12 mėn. |
| Connections | USB Type-A |
| Bruto svoris | 0.21 kg |
| Kitos savybės | Built-in magnetic mount Recommended Placing: Under-the-monitor |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SB521A |
| Gamintojo prekės serija | Soundbar for Monitor |
| „Bluetooth“ | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Vardinė galia | 3.6 W |
| Nešiojamas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare other | 400.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Package content | Dell Slim Soundbar SB521A Security chain |