Prekių nėra
LNM620X002T-RNNNG 3
| Neto svoris | 0.01 kg |
| Rašymo greitis | 3000 MB/s |
| Skaitymo greitis | 3300 MB/s |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.02 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NM620 |
| Gamintojo prekės serija | M.2 NVMe SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | PCIe Gen3x4 |
| SSD formos faktorius | M.2 2280 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| PET | 1.7 g |
| Combined (paper) | 0.7 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Gross width (mm) | 27.00 mm |