Prekių nėra
NDS-1802 3
| Neto svoris | 18.00 kg |
| Spalva | White |
| Garantija | 24 mėn. |
| Construction | Headphone holder, Cup holder, Gamepad holder, Monitor shelf, Organizer cables |
| Bruto svoris | 18.42 kg |
| Apšvietimas | Taip |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Holm 320 RGB |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Desk |
| USB prievadų kiekis | 3 |
| Funkcijos | Wireless charger, Hub USB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1270.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Surface material | Steel, MDF |
| Dimensions (WxHxL) | 600 x 750 x 1200 mm |