Prekių nėra
S6HHW-N740 3
| Specialios funkcijos | Rapid Charge (10 min 3 hrs) Built-in Tile Finding Technology Flat-Folding and Collapsible Call, Track and Volume Control |
| Neto svoris | 0.23 kg |
| Svoris | 228 g |
| Dažnių diapazonas | 20-20000 Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | Over-ear |
| Bruto svoris | 0.59 kg |
| Connection type | Bluetooth |
| Gaminio spalva | True Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Hesh ANC |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Headphones |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | Up to 22 h |
| Integruotas akumuliatorius | Taip |
| Priedai pridėti | USB-C Charging Cable Backup AUX Cable Travel Bag |
| Tvarkyklės įtaisas | 4 cm |
| Garso slėgio lygis (maks.) | 99.63 dB |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidės | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 63.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 209.00 mm |