Prekių nėra
DN-91524S 3
| Neto svoris | 1.556 kg |
| Spalva | Light gray, RAL 7035 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 1.66 kg |
| Kitos savybės | High-quality metal patch panelInstallation in all 19 'rack unitsStandard: conform with standard CAT 5e, ROHSPorts: 24x RJ45 connectorsArt: installation via LSA stripsShielding: ShieldedCable fixing with cable clampJacks: RJ45, 8P8CContacts: Gold Edition 6 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00672 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.104 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |