Prekių nėra
ASU650SS-256GT-R 3
| Neto svoris | 0.05 kg |
| Rašymo greitis | 450 MB/s |
| Skaitymo greitis | 520 MB/s |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.08 kg |
| Kitos savybės | 3D NAND Flash Technology |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ultimate SU650 |
| Stacionaraus disko talpa | 256 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA 6Gb/s |
| SSD formos faktorius | 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.45 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross width (mm) | 119.85 mm |