Prekių nėra
B11B253402 3
| Neto svoris | 0.454 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 0.605 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-80W |
| Gamintojo prekės serija | Wireless portable scanner |
| Skenerio tipas | Colour |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Dvipusis nuskaitymas | No |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00302445 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 141 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 571 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 141 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.151 kg |