Prekių nėra
ADS4700WTF1 3
| Sąsaja | USB 3.0 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 3.2 kg |
| Gross weight | 3.9 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ADS-4700W |
| Gamintojo prekės serija | Professional Document Scanner |
| Gaminio tipas | Wireless |
| Skenerio tipas | Colour |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Dvipusis nuskaitymas | Taip |
| Optinio nuskaitymo raiška | 1200 x 1200 tašk./col. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.029568 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 58 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 240 mm |
| Producer | Brother |