Prekių nėra
ADS1800WTC1 3
| Sąsaja | USB Type-C, USB 2.0 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.42 kg |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ADS-1800W |
| Gamintojo prekės serija | Portable, Compact Document Scanner |
| Gaminio tipas | Document Scanner |
| Skenerio tipas | Color |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Dvipusis nuskaitymas | No |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 DPI |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 74 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 369.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Producer | Brother |