Prekių nėra
464416 3
| Sąsaja | USB Type-C |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.66 kg |
| Gross weight | 2.52 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Desk 7 Business |
| Gamintojo prekės serija | IRIScan |
| Skenerio tipas | Document scanner |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.86 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Producer | IRIS |