Prekių nėra
C11CK25401 3
| Neto svoris | 15.30 kg |
| Sąsaja | WiFi, USB, Wi-Fi Direct, Ethernet Interface (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T) |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 12 mėn. |
| Maksimali Raiška | 4800 x 1200 tašk./col. |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Bruto svoris | 18.90 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF-C5390DW |
| Gamintojo prekės serija | WorkForce Pro |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Gaminio tipas | Inkjet Printer |
| Funkcijos | |
| Spausdinimas | Colour |
| Ruošinio tipas | C4 (Envelope), Legal, A6 (10.5x14.8 cm), A5 (14.8x21.0 cm), B5, Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, A4 (21.0x29.7 cm), B6, C5 (Envelope), No. 10 (Envelope), User defined, C6 (Envelope), DL (Envelope) |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 25 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Standartinė išvesties talpa | 150 lapai |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Yellow, Magenta |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | No |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) spalvotai | 25 atv./per min. |
| Plastikas (be PET) | 600.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.15 m³ |
| Taros svoris (kg) | 3.60 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 536.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 550.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 502.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 3000.00 g |
| Integruota baterija | No |